Gdzie kupić tanie ebooki?

Od dwóch tygodni raczej stronię od komputera – trafia mnie kiedy mam go obsługiwać jedną ręką (dłoń w gipsie). Jedyne co, to na początku zwolnienia skończyłem Wiedźmina, bo w niego akurat można spokojnie jedną ręką grać. Srodze się uniosłem, kiedy po zainstalowaniu drugiej części okazało się, że bez WSAD ani rusz.

Od tamtej pory czas wolny spędzam głównie na czytaniu książek. Największym odkryciem było polecone mi kiedyś przez MG Metro 2033. Nie pamiętam już kiedy ostatni raz coś mnie tak wciągnęło! Rewelacyjna historia. Żeby było śmieszniej – ebook jest za darmo w PDF – na polskiej stronie Uniwersum Metro 2033. Nic dziwnego, że po przeczytaniu Metro 2033 zachciało mi się więcej. Wiedziałem, że jest Metro 2034 – żeby jak najszybciej zacząć czytać zacząłem szukać ebooka.

Znalazłem. Empik – ebook Metro 2034 za 21.99 (przeceniony z 29.00). Z ciekawości sprawdziłem jeszcze na ebooki.allegro.pl – przecena – 29.90 zamiast 39.99. Nextotak samo jak Allegro.7 zeta różnicy po przecenie, a prawie 11 przed. Dafuq?

Z ciekawości sprawdziłem inne książki, np.:

ceny-tanie-ebooki

Dalej już mi się nie chce sprawdzać. A Ty – kupujesz ebooki? Gdzie i za ile?

 

Nie bądź lama, udostępnij;)